Małgorzata Petru – Prezes Zarządu

Andragog, ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Warszawskim. Wiele lat pracowała w międzynarodowej korporacji, specjalizując się w edukacji dorosłych i tworzeniu profili  kompetencji zawodowych. Jest entuzjastką idei uczenia się przez całe życie lifelong learning. Poprzez fundację wspiera projekty edukacyjne skierowane do różnych grup wiekowych.
Interesuje się zdrowym stylem życia. Ukończyła Studia Podyplomowe Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na SGGW.


Anna Białobrzeska – Członek Rady

Psycholog, mediator rodzinny, bierze udział w zajęciach terapeutycznych w Ośrodku Parkinsona w Warszawie, współpracuje z Pracownią Psychoterapii i Badań Psychologicznych, zaangażowana w wiele projektów mających na celu wsparcie ludzi w sytuacjach kryzysowych. Pasjonatka podróży i dobrej literatury.

Dominika Langer-Gniłka – Członek Rady

Wiceprezes Stowarzyszenia WIOSNA, realizującego systemowe programy społeczne takie jak SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Od początku pracy w Stowarzyszeniu (2008 rok) odpowiedzialna za  pozyskiwanie funduszy, współpracę z darczyńcami indywidualnymi, partnerami biznesowymi, realizację kampanii,  zarządzanie zespołem marketingu, controling oraz finanse organizacji.

Posiada też kilkuletnie doświadczenie pracy w sektorze biznesowym, z którego odeszła w roku 2007, realizując, wspólnie z mężem, życiowe marzenie rocznej podróży dookoła świata. Certyfikowany Marketer (CIM – Professional Diploma in Marketing), menadżer projektów (IPMA), fundraiser, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prywatnie, żona i potrójna mama: Zuzi (8 lat), Adasia (6 lat) i Oli (3 lata), w których wspólnie z mężem, zaszczepiają od pierwszych miesięcy życia zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu i górskich wycieczek.

Małgorzata Góra – Członek Rady

Absolwentka wydziału grafiki Europejskiej Akademii Sztuk i dziennikarstwa – specjalizacja fotografia prasowa, na Uniwersytecie Warszawskim. Jako grafik współpracuje z dużymi korporacjami takimi jak Unilever, Diebold Nixdorf, McCormick, Mastercard, AXA Direct. Zawsze chętnie włącza się w działalność charytatywną realizowaną przez swoich partnerów biznesowych. Z zaangażowaniem wspiera również projekty naszej Fundacji. Entuzjastka edukacji domowej, indywidualnej, dedykowanej dzieciom zarówno z trudnościami w nauce jak i tym wybitnie uzdolnionym. Pasjonatka sportów zimowych, nurkowania i jazdy konnej.

Anna Oniszk – Członek Rady

Ukończyła studia Żywienia Człowieka na SGGW oraz Podyplomowe Studia Pedagogiki dla Nauczycieli Bez Przygotowania Pedagogicznego oraz Edukacji Wczesnoszkolnej i Reedukacji na UW. Od wielu lat pracuje w jednej ze szkół społecznych prowadzonych przez Stowarzyszenie Przymierza Rodzin w Warszawie. W swojej pracy wykorzystuje metodę Marii Montessori. Przez kilka lat równolegle prowadziła zajęcia w przedszkolu Montessori. Uwielbia podróże bliskie i dalekie.


Maria Krajewska – Dyrektor Biura

Pracuje w organizacjach pozarządowych od 2013 roku. W Fundacji zajmuje się administracją, projektami i bieżącą działalnością, a od czasu do czasu prowadzi zajęcia. Terapeuta po szkoleniach z zakresu socjoterapii i muzykoterapii, szczególnie dedykowanych do dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi i zachowania. Entuzjastka idei wspierania rozwoju na każdym etapie życia, wykorzystującej potencjał drzemiący w człowieku. Prywatnie uwielbia śpiewać, gotować, aktywnie spędzać czas i organizować, szczególnie kolejne podróże.